zmieniamy się dla was
Reklama

Wprowadzenie unijnego rozporządzenia GDPR, które zaczęło obowiązywać 25 maja 2018 roku wykorzystaliśmy do wprowadzenia szeregu zmian na łamach AustralianLiving.pl.

W momencie, kiedy czytacie te słowa jesteśmy z wami już od ponad 13 miesięcy. Zdążyliśmy się już zatem poznać i zrozumieć wasze potrzeby.

Postanowiliśmy zatem pójść o krok dalej niż tylko spełnić narzucone przez prawo obowiązki i przebudować funkcjonalności serwisu, tak aby lepiej spełniał wasze oczekiwania. Przede wszystkim: będzie prościej i bardziej intuicyjnie.

Od teraz rezygnujemy z funkcjonalności zarejestrowanych kont użytkowników. W dobie, kiedy każda skrzynka mailowa zalewana jest niezamawianymi wiadomościami, ofertami reklamowymi czy po prostu spamem, chcemy dać Wam gwarancję, że dane, które zostawiacie na AustralianLiving.pl są bezpieczne. Nie wymagamy zatem żadnych zgód marketingowych ani rejestracji, aby w pełni móc korzystać z funkcjonalności serwisu.

Jedyne dane, które będziemy od was pobierali, to te w formularzach kontaktowych, jednak w świetle rozporządzenia GDPR (oraz etyki biznesowej, w którą szczerze wierzymy) – te informacje wykorzystamy wyłącznie w celu realizacji usługi lub dostarczenia informacji, którymi sami wyrazicie zainteresowanie, tj. udzielenia wsparcia w otrzymaniu wizy do Australii lub współpracy reklamowej.

Taki krok niesie za sobą pewne następstwa. Doszliśmy do wniosku, że bez kont idea dalszego utrzymania modułu ogłoszeń oraz forum dyskusyjnego mija się z celem. Co za tym idzie, od teraz funkcjonalności forum, panelu ogłoszeń czy bazy polskich firm w Australii zostają wyłączone.

Co zatem powstało w ich miejsce?

Zdecydowanie większy nacisk położymy na treść oraz usługi, których na łamach serwisu szukacie. Od kwietnia 2017 roku, kiedy to marka AustralianLiving.pl po raz pierwszy pojawiła się w sieci, zdążyliśmy opublikować ponad 200 tekstów, a wasze zainteresowanie serwisem przerosło wszelkie nasze oczekiwania. Tylko w rekordowym dla nas okresie od sierpnia do września 2017 przez portal przewinęło się 70 000 osób, generując ponad 600 000 odsłon. To pokazuje, że brakowało dotąd w internecie miejsca dla osób, które albo już żyją w Australii, albo planują wyjazd do tej części świata.

Dlatego chcemy też dać wam więcej tekstu, bo to właśnie z bazy wiedzy, którą od ponad roku dla was budujemy, korzystacie najczęściej.

Statystyki odwiedzalności portalu z sierpnia 2017

Oprócz tego rozpoczęliśmy współpracę z wyszukiwarką lotów SkyScanner.com oraz Booking.com, aby już z poziomu AustralianLiving.pl pozwolić wam wyszukać nie tylko najlepsze połączenie z Polski na antypody, ale także wynająć auto na podróż po najmniejszym kontynencie oraz znaleźć nocleg na atrakcyjnych warunkach. W połączeniu z usługami międzynarodowego transferu pieniędzy oraz wsparciem w procesie aplikacji wizowej, realizowanej dzięki Australia Study, nasi czytelnicy będą mogli sprawnie przygotować się merytorycznie do wyjazdu oraz przejść przez wszystkie kroki aż do postawienia stopy na australijskiej ziemi. A nawet będąc już na miejscu, wciąż będą mogli znaleźć garść przydatnych informacji, które ułatwią im pobyt na obczyźnie.

Mamy nadzieję, że zmiany na portalu spodobają się wam tak samo, jak i nam, a tymczasem życzymy miłej lektury na odświeżonej i szybszej (dzięki nowym serwerom) wersji AustralianLiving.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj nazwę użytkownika