Marzy Ci się wyjazd do Australii?

Jesteśmy tu od tego, aby Ci pomóc!

 Bez obaw. Twoje dane są z nami bezpieczne   |  Sprawdź politykę prywatności.

Poprowadzimy przez cały proces

Jesteśmy tu od tego, aby Ci pomóc. Wytłumaczymy, jak przebiega cała procedura od momentu kontaktu z nami, przez skompletowanie wymaganych dokumentów i informacji aż po złożenie wniosku. Odpowiemy na wszystkie pytania i dołożymy wszelkich starań, aby Twój wyjazd do Australii doszedł do skutku!

Pomogliśmy 5654 osobom!

Mamy wieloletnie doświadczenie w pomocy polegającej na uzyskaniu wizy edukacyjnej do Australii. Posiadamy biura na całym świecie i kadrę ekspertów, którzy wiedzą, jak wypełnić wniosek, aby zmaksymalizować szanse na uzyskanie pozwolenia na wyjazd do Australii.

Nie pobieramy żadnych opłat

Jako jedyni na rynku nie pobieramy żadnych opłat za zajmowanie się Twoją sprawą. Ty nie ponosisz żadnych kosztów poza opłatą administracyjną wymaganą przez australijski urząd imigracyjny. To znaczy, że u nas wizę otrzymasz najtaniej!

Nie jesteś pewny czy wiza studencka do Australii jest dla Ciebie odpowiednim wyborem? Pomożemy Ci podjąć decyzję i odpowiemy na wszelkie pytania.

australia

Dlaczego akurat Australia Study? 

Posiadamy lata doświadczenia jako przewodnicy dla ludzi, którzy planują zamieszkać w Australii, zdobyć tam nowe kwalifikacje oraz, w wielu przypadkach, zostać w Down Under na dłużej. Pomogliśmy już tysiącom młodych ludzi z całego świata i doskonale wiemy, jak powinien wyglądać Twój wniosek wizowy, a także jak pomóc Ci stawiać pierwsze kroki na antypodach.

Czy  Australia jest dla Ciebie?

Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?

Chcesz zdobyć wartościowe kwalifikacje?

Chcesz zdobyć międzynarodowe kontakty?

Chcesz zostać w Australii na dłużej?

sydney-opera-house

Wyjedź do Australii

Bezpłatna konsultacja wizowa