Reklama

14 stycznia odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już lata temu impreza sygnowana osobistą marką Jurka Owsiaka wyruszyła na podbój ośrodków Polonijnych rozsianych po całym świecie. Ten trend nie ominął także Australii i w tym roku po raz kolejny Polacy mieszkający na Antypodach będą mieli okazję wziąć udział w fecie WOŚP-u.

Podczas tegorocznego finału WOŚP w Australii funkcjonowały będą dwa sztaby: w Perth oraz stolicy stanu Victoria, Melbourne. Organizatorzy dołożyli też wszelkich starań, aby zachować ducha tego wydarzenia i w obu miastach dzień ten obfitował będzie w liczne atrakcje.

Polonia z Perth bawić może się w Cracovia Club, mieszczącym się przy 375 Marshall Road. Jak zapewnia jedna z organizatorek w specjalnie przygotowanym materiale filmowym, pomimo tego, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pojawi się w Western Australia po raz pierwszy, dla uczestników przewiduje się liczne koncerty, w tym występ aborygeńskich artystów.

Polonia z Melbourne będzie mogła natomiast wesprzeć inicjatywę WOŚP w Kindred Studios przy 3 Harris Street. Sama impreza rozpocznie się już o 12:00 i przewidziano na niej m.in. występ zespołu Public Nuisance Australia, zabawy i quizy dla dzieci czy lekcję australijskiego slangu oraz pokazy pierwszej pomocy w wykonaniu załogi St John Ambulance.

Meanwhile in Melbourne.

❤❤❤ We can’t wait to make some noise with you! ❤❤❤#wosp2018 #gramybolubimy #siemamelbourne #melbs4kids #communityiseverything #WOSPwTVN24

Opublikowany przez WOŚP Melbourne Poniedziałek, 8 stycznia 2018

 

Podczas ubiegłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizacji udało zebrać się rekordową sumę 105 milionów złotych. Zebrane pieniądze mając wesprzeć leczenie noworodków.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj nazwę użytkownika