30.1 C
Melbourne, AU
piątek, 20 Październik, 2017

Reklama na AustralianLiving.pl

AustralianLiving.pl po raz pierwszy zaistniało w świadomości odbiorców 5 kwietnia 2017 roku, kiedy rozpoczęły się otwarte testy beta portalu. Od tamtej pory przez portal przewinęło się ponad 150 000 osób, które wyrażają ogromne zaangażowanie treściami na łamach strony (zaledwie 1% użytkowników opuszcza AustralianLiving.pl po obejrzeniu tylko 1 strony*).

Już podczas pierwszego tygodnia działalności udało nam się wygenerować ruch na poziomie 200 000 odsłon i 11 000 unikalnych użytkowników strony, a od tamtego czasu liczba ta stale rośnie.

Statystyki odwiedzin na podstawie Google Analytics w okresie od 01.06 do 19.06 2017 roku.

Ze względu na specyfikę portalu, użytkownicy AustralianLiving.pl to przede wszystkim Polacy mieszkający w Australii oraz Polacy zainteresowani emigracją do Australii.

Raport dzienny z Google Analytics z 20.06.2017

Najskuteczniejsze formaty reklamowe

Emisja bannerów reklamowych

Korzystając z infrastruktury AustralianLiving.pl możliwe jest zamieszczenie kreacji reklamowych w najbardziej widocznych miejscach na stronie, dzięki czemu informacja o produkcie widoczna jest dla wszystkich czytelników portalu. W przypadku reklamy displayowej, reklamodawca ma pełną swobodę w wyborze miejsc na stronie, w których chciałby, aby jego kreacje były emitowane.

Artykuły sponsorowane

Każdy artykuł opublikowany na AustralianLiving.pl czytany jest przez średnio 6000 osób. Publikując artykuł sponsorowany na łamach portalu, mamy pewność, że jego odbiorcy to osoby zainteresowane tematyką publikacji i skore do skorzystania z usług związanych z emigracją lub życiem w Australii. Istnieje możliwość opublikowania artykułu na stronie głównej portalu lub w wybranym dziale.

Wsparcie społeczności

Oferujemy też kampanie reklamowe ze wsparciem społeczności. Korzystając z dynamicznie rozwijających się profili w social media oraz zarejestrowanych użytkowników AustralianLiving.pl, jesteśmy w stanie zaangażować grupę kilkudziesięciu tysięcy osób do wzięcia udziału w akcji promocyjnej na łamach portalu lub z wykorzystaniem jego infrastruktury.

Oferujemy kompleksowe statystyki dotyczące skuteczności realizowanych przez nas kampanii reklamowych, w tym CTR, heatmaps w przypadku artykułów sponsorowanych lub działów sponsorowanych, strukturę demograficzną odbiorców oraz dodatkowe statystyki przybliżające skuteczność działań promocyjnych.

Masz pytania?

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. W przypadku, jeśli interesują Cię przykładowe ceny powierzchni reklamowej, skorzystaj z poniższego cennika.