Reklama

AustralianLiving.pl po raz pierwszy zaistniało w świadomości odbiorców 5 kwietnia 2017 roku, kiedy rozpoczęły się otwarte testy beta portalu. Od tamtej pory przez portal przewinęło się ponad 150 000 osób, które wyrażają ogromne zaangażowanie treściami na łamach strony (zaledwie 1% użytkowników opuszcza AustralianLiving.pl po obejrzeniu tylko 1 strony*).

Już podczas pierwszego tygodnia działalności udało nam się wygenerować ruch na poziomie 200 000 odsłon i 11 000 unikalnych użytkowników strony, a od tamtego czasu liczba ta stale rośnie.

Ze względu na specyfikę portalu, użytkownicy AustralianLiving.pl to przede wszystkim Polacy mieszkający w Australii oraz Polacy zainteresowani emigracją do Australii.

Emisja bannerów reklamowych

Korzystając z infrastruktury AustralianLiving.pl możliwe jest zamieszczenie kreacji reklamowych w najbardziej widocznych miejscach na stronie, dzięki czemu informacja o produkcie widoczna jest dla wszystkich czytelników portalu. W przypadku reklamy displayowej, reklamodawca ma pełną swobodę w wyborze miejsc na stronie, w których chciałby, aby jego kreacje były emitowane.

Artykuły sponsorowane

Każdy artykuł opublikowany na AustralianLiving.pl czytany jest przez średnio 6000 osób. Publikując artykuł sponsorowany na łamach portalu, mamy pewność, że jego odbiorcy to osoby zainteresowane tematyką publikacji i skore do skorzystania z usług związanych z emigracją lub życiem w Australii. Istnieje możliwość opublikowania artykułu na stronie głównej portalu lub w wybranym dziale.

Wsparcie społeczności

Oferujemy też kampanie reklamowe ze wsparciem społeczności. Korzystając z dynamicznie rozwijających się profili w social media oraz zarejestrowanych użytkowników AustralianLiving.pl, jesteśmy w stanie zaangażować grupę kilkudziesięciu tysięcy osób do wzięcia udziału w akcji promocyjnej na łamach portalu lub z wykorzystaniem jego infrastruktury.

Najbardziej widoczna powierzchnia reklamowa na łamach portalu. Billboard emitowany jest na stronie głównej oraz każdej podstronie AustralianLiving.pl, dzięki czemu treści docierają do dziesiątek tysięcy czytelników z Polski i Australii.

Mały prostokąt to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy dotrzeć do ludzi, którzy przeczesują serwis w poszukiwaniu nowych treści. Wówczas ich wzrok pada na reklamę. Większa forma reklamowa, widoczna na wizualizacji po prawej stronie, tzw. half-page, to świetne rozwiązanie, jeśli zależy nam na emisji większej kreacji reklamowej. Half-page widoczny jest na stronie głównej serwisu oraz podstronach artykułów.

Duży kwadrat jest popularną powierzchnią, ponieważ jest nieinwazyjny, a jednocześnie na tyle widoczny, by zainteresować treścią reklamy potencjalnego klienta. Emisja możliwa jest zarówno na stronie głównej, jak i na podstronach serwisu.

Ponadto dostępne są także następujące formaty reklamowe:

Double banner – 720×200 pikseli emitowany na stronie głównej pomiędzy kategoriami artykułów lub na podstronach zaraz pod tytułem artykułu

Wallpaper – kreacja widoczna w tle strony przekierowująca do docelowej lokalizacji wybranej przez zamawiającego. Emitowana na każdej podstronie serwisu.

Billboard – 728×90 lub 900×100 pikseli. Emitowana pomiędzy akapitami artykułów lub na ich końcu.

Pop-upy – prostokątne treści reklamowe wyskakujące każdemu odwiedzającemu, który spełni warunki, np. chce opuścić stronę, odwiedza portal z terytorium konkretnego miasta lub kraju. Wymiary formatu oraz miejsce emisji zależy wyłącznie od preferencji zamawiającego.

Format Cena* Rabat za dodatkowy okres rozliczeniowy**
Billboard 300 AUD 30%
Duży kwadrat 200 AUD 15%
Half-page 200 AUD 15%
Mały prostokąt 100 AUD 25%
Double banner 150 AUD 10%
Wallpaper 300 AUD 15%
Billboard 150 AUD 10%
Pop-up 250 AUD 5%

*Podane ceny dotyczą emisji reklamy w okresie 1 miesiąca kalendarzowego.
**Rabat przysługujący za każdy dodatkowy miesiąc kampanii reklamowej.

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. W przypadku, jeśli interesują Cię przykładowe ceny powierzchni reklamowej, skorzystaj z poniższego formularza.