Reklama

W sobotę 22 września od godziny 10:00 czasu lokalnego w Sydney odbędzie się pierwsze w historii Adelaide Expo in Sydney. Wydarzenie to, które powstało dzięki wspólnym wysiłkom australijskich uczelni oraz międzynarodowej agencji edukacyjnej Australia Study Educational Services. Adelaide Expo ma na celu pomoc osobom, które przebywają na antypodach jako posiadacze wiz edukacyjnych przedłużyć swój pobyt w Australii lub nawet uzyskać prawo do stałego pobytu.

Jak sugeruje sam tytuł wydarzenia, motywem przewodnim będzie Adelajda oraz liczne opcje, które stolica stanu South Australia oferuje gościom z różnych części świata, w tym także sposoby na uzyskanie stałej rezydencji. W trakcie trwania imprezy uczestnicy będą mogli bezpłatnie skonsultować swoją sytuację oraz szanse na przedłużenie pobytu w Australii z prawnikiem migracyjnym, porozmawiać (także w języku polskim) z agentami edukacyjnymi o możliwościach relokacji do Adelajdy czy doświadczyć namiastki tego, co South Australia ma do zaoferowania, dzięki licznym prelekcjom, zabawom czy konkursom.

Jak zapewniają sami organizatorzy, w trakcie trwania Adelaide Expo in Sydney przygotowano liczne niespodzianki dla uczestników. Poza darmowymi aplikacjami wizowymi czy opłaceniem OSHC, przewidziano także w pełni opłaconą wycieczkę dla dwóch osób do Adelajdy, aby na własnej skórze doświadczyć tego, czemu poświęcone będzie Expo.

Po więcej szczegółów dotyczących wydarzenia zapraszamy na dedykowaną stronę na Facebooku lub bezpośrednio do rezerwacji darmowych biletów na portalu EventBrite.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj nazwę użytkownika